O nas

cropped-cropped-20160606_104423_2.jpg

Chemi Family i Adventure Holidays in Ghebi to projekt, który powstał z połączenia marzeń. Marzenia o koniach, marzenia o życiu w górach, marzenia o prostym życiu i marzeniu o stworzeniu czegoś, co gdy nas zabraknie, zapewni przyszłość i utrzymanie najbiedniejszym rodzinom w Ghebi. To kierunek który, przy zachowaniu tożsamości, folkloru i dziedzictwa tego rejonu da pracę i zadowolenie tutejszej społeczności. Ten projekt jest nadzieją dla młodych w Ghebi, którzy popadli w marazm i bolesną stagnację wynikające z trudów życia i braku perspektyw. To szansa na rozwój gospodarstw i całej wioski.
Adventure Holidays in Ghebi powstał dzięki zaangażowaniu tylko dwóch kobiet, zakochanych bez pamięci w górach i prostym życiu, dla których każda trudność jest kolejnym wyzwaniem.
Dochody z projektu całkowicie przeznaczone są na utrzymanie 5-osobowej rodziny, na rozwój ich gospodarstwa, które jest bazą projektu. Pierwszą ważną inwestycją gospodarstwa będzie budowa wzorcowej stajni. Profity z działalności Adventure Holidays in Ghebi będą wspierać również inne lokalne inicjatywy, dzięki nim chcemy w pierwszej kolejności zorganizować zaplecze medyczne w wiosce.
Projekt będzie również miejscem turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci niepełnosprawnych z najbiedniejszych gruzińskich rodzin.

Poznaj naszą rodzinę!
DSC00921